SKLOSERVIS - VŠE SE SKLEM

Jsme tu pro Vás již 25 let. Dlouhodobými zkušenosti se zpracováním skla a prestižní zakázky, které naše firma vyhrála ve výběrových řízeních si naše firma získala své zákazníky. Zabýváme se kompletní realizací sklenářských prací interiérů a exteriérů. Sami vyrábíme a investujeme do moderních technologií a strojů na zpracování skla a proto jsme schopni realizovat zakázky v krátkých dodacích lhůtách.

INFOLINKA: 778 008 210

S naší prací jste se již mohli setkat na mnoha místech jak v ČR tak v zahraničí. Například prosklené fasády a zábradlí obchodních center a výškových domů, výtahové šachty a další raelizace vždy plní bezpečnostní, estetické a někdy i umělecké požadavky našich klientů. Poradenství, zpracování výrobní dokumentace a případná výroba vzorků na ukázku je u nás zdarma.

 

provoz_newprovoz_new

 

Návrhy a realizace interiérů/exteriérů - skleněné příčky a dveře - sprchové kouty - barevná obkladová skla - zrcadlové stěny - skleněná zábradlí a schody...

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení: Michal Vyškovský, tel.: 778 008 220 nebo e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Repase starých oken výměnou stávajících skleněných výplní za izolační dvojskla s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.